Hakkımızda

Hakkımızda

BİLÇED Mühendislik, 2016 yılında T.C. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yayımlanan mevzuatlar kapsamında “Çevre Danışmanlık Yeterlik” belgesi alarak faaliyetlerine başlamıştır. AB uyum yasaları, ulusal/uluslararası çevre mevzuatları ve ilgili çevre standartları çerçevesinde Türkiye’nin her yerinde sektöründe öncü firmalara çevre danışmanlığı, ÇED, eğitim, kanalizasyon, su ve atıksu arıtma tesislerinin projelendirilmesi ve işletilmesi hizmetleri ile çözüm ortağı olmaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklanarak uzun vadeli ve kalıcı çözümler üretmektedir.

Nitelikli uzmanları ile birlikte kaliteden ve gizlilik prensibinden ödün vermeden yüksek hizmet standartlarını koruyarak, tarafsız, güvenilir ve objektif bir şekilde hizmet vermeyi, hizmet verdiği sektörü geleceğe hazırlamayı ve katma değerini artırmayı ilke edinmektedir. Kurulduğu günden itibaren üstlenmiş olduğu tüm projelerin ülkemiz için ortak bir değer yaratmasını ve ülke ekonomisine katkı sağlamasını hedeflemektedir.

Sürdürülebilirlik stratejisini benimseyen BİLÇED Mühendislik, tüm aksiyonlarını doğal kaynakların, biyolojik çeşitliliğin korunması ve gelecek nesillere aktarılabilmesi doğrultusunda almaktadır. Gelecek nesillere daha yaşanılası bir çevre bırakabilmek için BİLÇED Mühendislik’e güvendiğiniz için teşekkür ederiz.