Mine Erarslan

Mine Erarslan

Çevre Mühendisi, ÇED 5-A Personeli

1989-Bursa doğumluyum.

Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden Haziran 2012 tarihinde mezun oldum. Aynı zamanda C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıyım. Öğrenim hayatım boyunca staj yaptığım ve sonrasında çalıştığım Çevre Danışmanlık firmalarında Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği departmanlarında çalışma imkanı buldum.

2014-2021 tarihleri arasında Bursa’da bulunan köklü bir Çevre Danışmanlık firmasında Çevre Mühendisi (Çevre Danışmanlık Hizmetlerinin Yürütülmesi), ÇED 5-a, 5-c Personeli (ÇED Raporlarının Hazırlanması) ve Yetkilendirilmiş Tüzel Kişilik (Madde5/1-b) (Maden Danışmanlığı) olarak Türkiye’nin çeşitli illerinde değişik sektörlerdeki büyük ölçekli firmalarla çalışma fırsatı buldum.

2022 yılı itibari ile BİLÇED Çevre Danışmanlığı İş Güvenliği Eğitim Müh. İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti.’nde ÇED 5-a personeli olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Başarıyı getiren unsurların takım bilincinin oluşturulması, devamlı öğrenme isteği ve sorumluluk sahibi olmaktan geçtiğini düşünüyorum.

BİLÇED Çevre Danışmanlığı İş Güvenliği Eğitim Müh. İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. ekibimiz ile birlikte başarılı projelere imza atacağımıza inanıyorum.

Evli ve 1 çocuk annesiyim.